Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Kokiomis kompiuterinėmis programomis turi dirbant Interjero dizaineris

Posted 2019.09.23

Dažnai pradedant dirbti interjero dizaineriu, trūksta žinių su kokiomis kompiuterinėmis projekvimo ir dizaino programomis turi išmokti dirbti dizaineris tam, kad patenkintų užsakovų keliamus reikalavimus, būtų konkurencingas rinkoje, bei pateisintų klientų lūkesčius.
Dizaineris turi mokėti braižyti patalpų brėžinius, bei kurti 
3D (trimates) interjerų vizualizacijas. Mūsų organizuojami Interjero dizaino kursai nuo nulio iki profesionalo, moko, kaip dizaineris turi nubraižyti patalpos brėžinius, kaip tinkamai perplanuoti patalpas, kaip ergonomiškai ir patogiai išdėstyti baldus plane, kaip sukurti lubų ir grindų planus, kaip nubraižyti elektros išvedžiojimo ir jungiklių planus. 
Taip pat būsimas Interjero dizaineris išmokomas kurti 3D vizualizacijas (trimates interjero vizualizacijas), kas šiai dienai yra ypač aktualu, norint kokybiškai atlikti interjero užsakymą ir parduoti savo darbus. Svarbu žinoti, kad Interjero dizaineris turi mokėti braižyti brėžinius su AutoCad programa, bei kurti 3D vizualizacijas su 3Ds Max programa

Šie dizaino kursai yra skirti jums, jeigu norite išmokti kokybiškai, kūrybingai ir nuo nulio ir visiškai profesionaliai išmokti kurti Interjero dizainą sau, draugams bei realiems užsakovams, kurie gal būt ieško būtent tokio dizainerio, kaip Jūs. Nes kiekvienas esate unikalus ir kūrybingas. O šie Interjero dizaino mokymai padės atsiskleisti Jūsų potencialui, bei suteiks vertingas Interjero dizaino kūrimo žinias, bei nukreips tinkame linkme.  Taip pat kursuose sužinosite, kaip pritraukti klientų srautą, bei pradėti Interjero dizainerio karjerą.

Informacija apie Interjero dizaino kursus:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=uNj6bfuALlE  

 www.manokursai.com

 

Interjero dizaino kursai nuo nulio, Interjero dizaino kursaiInterjero dizaino kursai nuo nulio, Interjero dizaino kursai