Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

KOMPIUTERIŲ MOKYMO KURSAI

NUOTOLINIAI MOKYMAI. Video pamokos

Šiais technologijų laikais, visas pasaulis pasiekiamas internetu ir nuotoliniu būdu. Norite mokytis - prašau, galima mokytis, tam yra kursai internetu. Siekti išsilavinimo, žinių nuotoliniu būdu įgarsintom video pamokom.

 

Dabar praktiškai nebėra žodžio "neįmanoma" arba "negaliu". Dabar viskas įmanoma ir pasiekiama. Tai ir yra vienas iš nuostabiausių interneto ir kompiuterio bruožų. Nes technologijos ir jų išmanymas atveria Jums galimybes mokytis, dirbti ir tobulėti nuotoliniu būdu.

Norintiems mokytis internetu, nuotoliniu būdu - namuose, darbo vietoje ar bet kurioje pasaulio šalyje skirti mūsų lietuviškai įgarsinti nuotoliniai kursai internetu. Jei Jūs dėl tam tikrų priežasčių negalite mokytis įprastu būdu - lankyti kursų nustatytu laiku, negalite skirti pageidaujamo laiko kursams, gyvenate kitame mieste ar net užsienyje, siūlome mokytis nuotoliniu būdu, internetu! Šio mokymo privalumas tas, kad jūs galėsite mokytis Jums patogiu metu, darbo vietoje, savo namuose ar net gyvendami užsienyje! 

Šiandieninis gyvenimo tempas labai didelis, todėl skubantiems, neturintiems laiko, negalintiems lankyti kursų, organizuojami nuotoliniai kursai internetu. Specialiai Jums sukurtos ir  lietuviškai įgarsintos video pamokos. Mūsų organizuojami nuotoliniai mokymai, tai ne tik žinios bet ir galimybė tobulėti, mokytis ir kurti savo gerbūvį.

Ar dirbate mėgiamą darbą? Ar Jūsų darbas Jums patinka? Ar Jus tenkina gaunamas atlygis ir darbo valandos? Ar norite ką nors keisti? Kaip tai padaryti ir nuo ko pradėti?

Ar mokate dirbti kompiuterinėmis programomis? Ar žinote kad šiai dienai populiariausios ir daugiausiai užsakymų ir pelno nešančios yra AutoCAD programa, skirta brėžinių braižymui.

Taip pat 3Ds MAX  programa, su kuria kuriamas interjero dizainas. Ir kad interjero dizaineriai rinkoje yra vieni iš paklausiausių ir dažniausiai samdomų rinkos specialistų? O tam kad išmoktumėte naudotis šia nuostabia programa, ir yra mūsų organizuojami 3Ds MAX kursai.

Gal mėgstate fotografuoti,  turite potraukį į estetiką, grožį ir meną? Tokiu atveju ar žinote kad  PhotoSHOP yra nuotraukų redagavimo programa? Visų nuotraukų retušavimo, redagavimo paslapčių ir subtilybių išmokti Jums  padės mūsų PhotoSHOP pamokos.

O gal Jums patinka logotipų kūrimas ir grafinis dizainas? Tokiu atveju padės mūsų organizuojami CorelDRAW grafinio dizaino kursai.

 Įvaldę ir  išmokę dirbti bet kuria iš šių programų jau galite pretenduoti į gerai apmokamą darbą, todėl kad šių sričių specialistų, žmonių dirbančių šiomis programomis rinkoje nuolat trūksta. Dabar pats laikas mokytis.