Įsibėgėjus pavasariui ne vienas ieškome kur ir kaip  galima būtų pasimokyti, pasitobulinti ar lankyti taip seniai norimus, bet  vis atidėliotus mokslus ar kursus. Juolab, kad šiuolaikinėms technologijoms išplitus net ir į atokiausius pasaulio kampelius, šiandien žinios yra prieinamos kiekvienam trokštančiam mokytis, tobulėti ir žinoma kurti savo gerovę.

Patarimais, kodėl daugelis mūsų vis atidėlioja pasirinktus mokymus, sutiko pasidalinti manokursai.com atstovė Vilma Ivancienė, kuri sako, kad dažnas norimus mokslus ar kursus  atidėlioja dėl įprastų priežasčių: laiko stygiaus  ar nepatogaus kursų lankymo grafiko. Daro įtaką ir tai, kad žmonės neturi galimybės skirti pakankamai laiko mokymams, o ir kursai vyksta dažniausiai vėlai, jau po darbo valandų. 

Šiandien aktualiausi kompiuteriniai mokymai

Ar žinote, kokie kompiuterinės rinkos specialistai šiandien yra paklausiausi ir kaip išsirinkti būtent tuos mokymus, kuriuos baigus, geriausiai atsiperka investicija.

„Šiandien  rinkoje yra paklausūs tie kompiuterinių mokymų kursai, kuriuos pabaigęs žmogus įgyja  paklausių rinkoje žinių ir gali pradėti savarankiškai dirbti“, – savo įžvalga apie susiklosčiusią situaciją rinkoje dalinasi V. Ivancienė.

Pasak pašnekovės, skaitmeninėms technologijoms vystantis neįtikėtinu greičiu, šiandien  kaip niekad trūksta 2D ir 3D animacijos  specialistų ir programuotojų. Taip pat žmonių dirbančių su 2D ir 3D vizualinėmis bei brėžinių braižymo programomis. 

Kaip išsirinkti jums labiausiai tinkančius kompiuterinius mokymus?

Rinkitės tokią kompiuterių kursų sritį,  kuri patinka ir  domina labiausiai. Tada tikėtina, kad ją mokantis ne tik tobulėsite ir augsite kaip specialistas, bet ir dominanti sritis niekada nenusibos.

Anot V. Ivancienės, jeigu esate kūrybinga asmenybė, tikėtina, kad jus sudomins grafinio dizaino ir firminio stiliaus paruošimo ar nuotraukų redagavimo programų mokymo kursai.  Besidomintiems konstravimu ir loginiu mąstymu žmonėms rekomenduojama rinktis brėžinių braižymo ir 2D bei 3D modeliavimo programų mokymo kursus. 

Kaip renkasi mokymus didmiesčių ir regionų gyventojai

Pasak V. Ivancienės, 60 proc. Lietuvos gyventojų dėl nuotolinių mokymų kreipiasi iš regionų. Ten paprastai neorganizuojami 2D ir 3D interjerų, brėžinių braižymo, nuotraukų redagavimo ir firminio stiliaus paruošimo kursai. Todėl pasirinktas programas yra itin patogu mokytis nuotoliniu būdu.

Kiekvienas taupome savo brangų laiką, todėl ir didžiųjų miestų gyventojams aktualu rinktis mokymus nuotoliniu būdu, nes nereikia gaišti laiko nuvykimui į kursus. Taip pat nereikia derintis prie kursų nustatyto laiko, nes dalyviai gauna pamokų vaizdo įrašus. 

Mokytis kompiuterių kursuose nuotoliniu būdu ypač patogu

Anot manokursai.com dėstytojos Vilmos Ivancienės, gauti žinių pasirinktuose kursuose seniai nebe problema. Šiandien specializuoti kompiuterių kursai yra dėstomi nuotoliniu būdu, lietuviškai įgarsintomis videopamokomis. Šie mokymo kursai skirti ne tik Lietuvos gyventojams, bet ir emigrantams, norintiems pasitobulinti ar įgyti naujų, kompiuterinių programų žinių.

Todėl kiekvienam, norinčiam mokytis, siekti žinių ar kelti kvalifikaciją, į pagalbą  ateina nuotoliniai kompiuterių kursai internetu. Čia nereikia gaišti savo laiko ir  derintis prie grupės. Čia galima dirbti bet kuriuo patogiu paros metu ir net savaitgaliais, jeigu tik yra noras ir motyvacija. Taigi žmogui, norinčiam mokytis, šiandien rinkoje yra itin puikios galimybės tai padaryti internetu. O kaip sako  M. de Montenis, nėra natūralesnio troškimo, kaip žinių troškimas.