Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Mūsų organizuojamų Interjero dizaino ir Baldų dizaino kursų mokymo programos yra patvirtintos Lietuvos Švietimo ir Mokslo Ministerijoje.

INTERJERO DIZAINO KURSAI NUO NULIO IKI PROFESIONALO

Dviejų mėnesių trukmės Interjero dizaino kursai pradedantiesiems dizaineriams ir norintiems jais tapti.

Pabaigę mūsų dviejų mėnesių trukmės interjero dizaino kursus Jūs išmoksite:

Įgyvendinti interjero projektus nuo nulio

Sužinosite visus interjero projektavimo principus

Išmoksite dirbti su užsakovais

Sužinosite kaip organizuoti savo verslą

 

Interjero dizaino kursai nuo nulio iki profesionalo. Organizuojami Interjero dizaino kursai. Norintiems išmokti kurti interjerus nuo nulio iki projekto įgyvendinimo. Norite pradėti kurti interjerus ir paversti tai profesija, tačiau abejojate savo jėgomis, ar trūksta žinių bei pasitikėjimo.  O gal pasitikite savo jėgomis, tačiau trūksta palaikymo ir motyvacijos? 

Į mus kreipiasi žmonės norintys pradėti naują veiklą - kurti interjerus, kuriai reikia žinių. Ar  tiesiog žmonės norintys išmokti dirbti nauja, širdžiai miela programa. Dauguma iš jų jau ateina su iš anksto susiformavusia baime ar klaidingu įsitikinimu: "Ar man pavyks? Ar aš sugebėsiu? O gal bus per sunku ir aš  neišmoksiu. Visa mūsų www.manokursai.com komanda šiandien esame čia tam, kad išsklaidytumėme kiekvieną Jūsų abejonę. Bei padėtumėme Jums patikėti, tuom kad kiekvienas iš Jūsų galite išmokti kurti interjerus ir sėkmingai dirbti šioje srityje. Interjero dizaino mokymai skirti norintiems drąsiai kurti savo verslą, išmokti kurti interjerus sau arba draugams, sužinoti kaip pritraukti daugiau klientų ir užsakymų. Šiame projekte visos pamokos  yra išdėstytos  remiantis ilgamete patirtimi. Ir jau pamokų metu yra apžvelgiami visi dažniausiai pasitaikantys klausimai susiję su interjerų kūrimu nuo pat užmanymo iki realizavimo. Visa tai yra daroma remiantis mūsų dizainerių patirtimi. Mes žinome su kokiais klausimai susiduriate jau dabar ir dar susidursite ateityje. Todėl kursų pamokose apžvelgiame ir atsakome į visus šiuos klausimus iš savo asmeninių žinių bagažo. Sutaupysite daug laiko, kadangi pamokose mokysitės tik tai, kas yra svarbiausia ir reikalinga darbui ir savirealizacijai. Taip pat pamokose  gvildenamos situacijos susijusios su realia praktika: klientais ir užsakymais. Interjero dizaino kursuose situacijos ir atsakymai į jas yra pateikti iš praktikos, su kuo dažniausiai susiduria besimokantis žmogus - būsimas dizaineris. Todėl sveikiname ir palaikome Jus visu 100 %.  Patikėkite, mes  palaikysime ir  motyvuosime Jus visą Jūsų mokymosi laiką. Nes mūsų komanda labiau nei bet kas kitas iš savo asmeninės patirties žino, kaip mokytis, tobulėti ir siekti savo užsibrėžto tikslo! Sveiki atvykę į geranoriškumo ir žinių pasaulį!

 

 

   ŠIS INTERJERO DIZAINO KURSAS SKIRTAS JUMS JEIGU JŪS NORITE:

   Išmokti ir įsisavinti naują profesiją ar specializaciją

  Pritraukti daugiau klientų

 Įkurti savo dizaino studiją

 Savarankiškai kurti interjero dizainą sau ir savo draugams

 Užaugti profesionaliai

 Mokytis patogiai su komfortu

 

 

KURSŲ PROGRAMA

Interjero dizaino kursai - tai yra dviejų mėnesių trukmės intensyvūs mokymai. Užsiėmimai su užduotimis ir jų patikrinimu.

SVARBU TAI, kad mūsų kursuose kartu su  Interjero dizaino teorija  gausite ne tik teorines žinias, bet ko nėra jokiuose kituose kursuose vienoje vietoje, tai išmoksite braižyti planus ir kurti 3D (trimates) vizualizacijas su ArchiCad programa jau pačioje kursų eigoje! Taigi jau kursų metu turėsite sukurtą savo projektą, kurį galėsite įdėti į savo interneto svetainę ir jau parduoti savo paslaugas iškarto!  Taip pat sužinosite kokie yra sutarčių šablonai, naudingi instrumentai ir technologijos. Kursui pasibaigus, turėsite išbaigtą ir kaip pardavimo pavyzdį sukurtą Baigiamąjį interjero projektą. Taip pat pabaigus kursą išduodamas Interjero dizaino kurso baigimo sertifikatas.

 

 PABAIGĘ INTERJERO DIZAINO KURSUS JŪS GALĖSITE:

•Visas kursas: teorija+3D interjerų vizualizavimo programa ArchiCad

•Po dviejų mėnesių Jūs įsisavinsite kursą "Interjero dizaineris nuo nulio iki profesionalo"

•Mokėsite kurti supervizualizacijas su 3d programa Archicad bei braižyti planų brėžinius

•Galėsite uždirbti ne tik kurdami interjerus bet ir vizualizacijas

•Turėsite galimybę dirbti nuotoliniu būdu, kur bebūtumėte

 

Interjero dizaino kursai

MOKINIŲ ATSILIEPIMAI APIE MŪSŲ KURSUS

Informacija telefonu: +37061436232,   rašykite mums:  dizainokursai@gmail.com