Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

BALDŲ DIZAINO IR PROJEKTAVIMO KURSAI INTERNETU

Paskelbta 10.04.2021

Nuolatos organizuojami dviejų mėnesių trukmės baldų dizaino ir konstravimo kursai internetu, kur bebūtumėte. Kursai vyksta pačiu patogiausiu jums laiku.

Išsami kurso video prezentacija:

https://www.youtube.com/watch?v=M7WWoruBbH4

Baldų projektavimo kursai, baldų dizaino ir konstravimo kursaiBaldų projektavimo kursai, baldų dizaino ir konstravimo kursai 

Skaityti daugiau »

New Post Title

Paskelbta 25.11.2020

Apie mus spaudoje

KARANTINAS IDEALUS METAS MOKYTIS IR IŠMOKTI

O kaip Jūs išnaudosite šį laiką?

Interjero dizaino kursai internetuInterjero dizaino kursai internetu
Nuotoliniai Interjero dizaino kursaiNuotoliniai Interjero dizaino kursai
Interjero dizaino kursai internetu, nuotoliniu buduInterjero dizaino kursai internetu, nuotoliniu budu
Skaityti daugiau »

BALDŲ DIZAINO KURSAI NUO NULIO IKI PROFESIONALO

Paskelbta 23.11.2020
 
Norime pasidalinti, kad šiuo metu intensyviai dirbame, garsiname naują kursą "BALDŲ DIZAINAS NUO NULIO IKI PROFESIONALO". Taigi norime pasidžiaugti, kad interjero dizaineriai galės įsigilinti į savo klientų poreikius dar labiau, ne tik kurdami nuostabius interjerus, bet ir 3D baldus!
 
Baldų dizaino kursai internetuBaldų dizaino kursai internetu
Skaityti daugiau »

KUR SEMTIS ĮKVĖPIMO DIZAINERIUI

Paskelbta 25.09.2019

Kartais būna taip, kad ir  dizaineriams taip pat pritrūksta fantazijos, ir kaip kiekvienam kuriančiam žmogui tenka ieškoti įkvėpimo šaltinio. Kartais tokiu įkvėpimo šaltiniu tampa gamta ar aplinka, kurioje gyvename.  

O mes, Interjero dizaino kursai, rekomenduojame išmokti taisykles, o paskui jas laužyti ir įkvėpimo ieškoti ten, kur renkasi pačios neįtikėčiausios pasaulio kūrybinės idėjos ir neišsenkantis idėjų lobynas, norite sužinoti kur....?

Parašykite mums į elektroninį paštą  manokursai@hotmail.com   mes Jums asmeniškai  atskleisime tik mūsų mokiniams prieinamą paslaptį... Prižadame!

O jeigu norite sužinoti kada prasideda Interjero dizaino mokymai, arba kaip tapti Interjero dizaineriu nuo nulio iki profesionalo, susisiekite su mumis. O dabar pažiūrėkite kokius linksmus kūrinius kuria pasaulio dizaineriai...

 www.manokursaicom

 http://www.manokursai.com/kompiuteriu-kursai/interjero-dizaino-kursai/

 https://www.youtube.com/watch?v=uNj6bfuALlE

 

 

     

Skaityti daugiau »

Kokiomis kompiuterinėmis programomis turi dirbant Interjero dizaineris

Paskelbta 23.09.2019

Dažnai pradedant dirbti interjero dizaineriu, trūksta žinių su kokiomis kompiuterinėmis projekvimo ir dizaino programomis turi išmokti dirbti dizaineris tam, kad patenkintų užsakovų keliamus reikalavimus, būtų konkurencingas rinkoje, bei pateisintų klientų lūkesčius.
Dizaineris turi mokėti braižyti patalpų brėžinius, bei kurti 
3D (trimates) interjerų vizualizacijas. Mūsų organizuojami Interjero dizaino kursai nuo nulio iki profesionalo, moko, kaip dizaineris turi nubraižyti patalpos brėžinius, kaip tinkamai perplanuoti patalpas, kaip ergonomiškai ir patogiai išdėstyti baldus plane, kaip sukurti lubų ir grindų planus, kaip nubraižyti elektros išvedžiojimo ir jungiklių planus. 
Taip pat būsimas Interjero dizaineris išmokomas kurti 3D vizualizacijas (trimates interjero vizualizacijas), kas šiai dienai yra ypač aktualu, norint kokybiškai atlikti interjero užsakymą ir parduoti savo darbus. Svarbu žinoti, kad Interjero dizaineris turi mokėti braižyti brėžinius su AutoCad programa, bei kurti 3D vizualizacijas su 3Ds Max programa

Šie dizaino kursai yra skirti jums, jeigu norite išmokti kokybiškai, kūrybingai ir nuo nulio ir visiškai profesionaliai išmokti kurti Interjero dizainą sau, draugams bei realiems užsakovams, kurie gal būt ieško būtent tokio dizainerio, kaip Jūs. Nes kiekvienas esate unikalus ir kūrybingas. O šie Interjero dizaino mokymai padės atsiskleisti Jūsų potencialui, bei suteiks vertingas Interjero dizaino kūrimo žinias, bei nukreips tinkame linkme.  Taip pat kursuose sužinosite, kaip pritraukti klientų srautą, bei pradėti Interjero dizainerio karjerą.

Informacija apie Interjero dizaino kursus:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=uNj6bfuALlE  

 www.manokursai.com

 

Interjero dizaino kursai nuo nulio, Interjero dizaino kursaiInterjero dizaino kursai nuo nulio, Interjero dizaino kursai


    

Skaityti daugiau »

INTERJERO DIZAINO KURSAI

Paskelbta 02.11.2018

Spalvų poveikis interjere

http://www.manokursai.com/kompiuteriu-kursai/interjero-dizaino-kursai/

www.manokursai.com

 

Dažnai kuriant interjerą kyla klausimas kurią spalvą pasirinkti, kuri spalva geriausiai atspindi šeimininkų charakterį ir kuri veiks geriausiai. Todėl Interjero Dizaino kursai skirti išsiaiškinti ir sužinoti kuri spalva ir kaip veikia būste gyvenančio žmogaus nuotaiką.

Raudona spalva jaudina, stimuliuoja ir žadina žmogaus energiją, tačiau greitai vargina ir jautresniems žmonėms kelia susierzinimą. Todėl ilgai ko gero neišbūsite tokia spalva nudažytoje patalpoje.

Oranžinė spalva rekomenduojama vaikų aplinkai. Taip pat yra nustatyta, kad ši spalva gerina apetitą. Todėl virtuvėje ar valdomajame galėtų būti šiltų oranžinių atspalvių ir tonų.

Geltona spalva asocijuojasi su saulės šviesa ir labai gerina nuotaiką. Todėl jeigu net apsiniaukusią dieną uždengsite langus geltonos spalvos užuolaidomis ar žaliuzėmis, kambarys atrodys žaismingai ir linksmai. Ryški oranžinė ir geltona spalvos populiarios skandinavų interjeruose, kadangi šiaurės šalyse per visus metus pasirodo labai nedaug saulės. Panašus ir mūsų klimatas, todėl verta pagalvoti kaip "sušildyti" savo namų interjerą šiltomis saulėtomis spalvomis.

Mėlyna spalva paprastai kuria šalčio ir nejaukumo įspūdį. tačiau tinka virtuvei ir voniai, nes tai gaivos ir švaros spalva.

Žalia spalva veikia raminančiai, nuteikia nuosaikiam darbui ir poilsiui. Ši spalva rekomenduojama tai zonai, kurioje kažkas dirba.

Todėl apie spalva, kurias verta naudoti, apie stilių, kaip bendrauti su klientais ir dar daug apie ką pasakoja intensyvūs dviejų mėnesių trukmės Interjero Dizaino mokymai nuo nulio iki profesionalo.

 

Interjero dizaino kursaiInterjero dizaino kursai

 

Skaityti daugiau »

New Post Title

Paskelbta 28.10.2018

INTERJERO DIZAINO KURSAI

Kaip pasirinkti interjero stilių

Skaityti daugiau »

INTERJERO DIZAINO KURSAI Gyvenamoji erdvė ir kaip ją suplanuoti

Paskelbta 18.10.2018

www.manokursai.com

Būstas, kuriame mes gyvename, yra mūsų gyvenamoji erdvė. Ją riboja grindys, sienos ir lubos. Kaip Jūs šią erdvę organizuosite ir suplanuosite, priklauso nuo Jūsų skonio, žinių ir gebėjimų. Todėl šiam reikalui labai padės Interjero dizaino kursai. Kadangi šie Interjero dizaino mokymai yra orientuoti į pradedančius dizainerius ir norinčius jais tapti.
Pradėti įrengti butą pirmiausia reikėtų nuo naudingo ploto suskirstymo į funkcionalias zonas, atsižvelgus į visų šeimos narių poreikius ir pageidavimus. Šiuolaikiniame bute funkcionalių zonų yra kur kas daugiau, nei kambarių. Vienoje patalpoje jų gali būti net kelios, pavyzdžiui darbo zona, poilsio zona, miego ar laisvalaikio zona. Toks suskirstymas yra gana sąlygiškas, tačiau vistiek kiekviena zona turi būti funkcionali ir be abejonės įdomios ir savitos išvaizdos. Funkcionalumą, estetiką ir patalpų planavimą, spalvų ir stiliaus derinimą ir dar daug labai įdomių ir naudingų temų išdėsto  Interjero Dizaino kursai, mokymai.

Interjero dizaino kursai nuo nulio iki frofesionaloInterjero dizaino kursai nuo nulio iki frofesionalo

Skaityti daugiau »

Interjero Dizaino kursai, mokymai

Paskelbta 13.10.2018

Nuolatos organizuojami intensyvūs dviejų mėnesių trukmės interjero dizaino kursai pradedantiesiems dizaineriams ir norintiems jais tapti. Svajojate pradėti interjero dizainerio karjerą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Norite pritraukti daugiau užsakovų, bet nežinote kaip? Turite skonį ir norite įsirengti savo namų interjerą, tačiau nesate tikri, nes trūksta profesinių žinių.  O gal norite pradėti kurti interjerus ir braižyti brėžinius bei atlikti fotorealistines 3D vizualizacijas su šiuolaikiškomis kompiuterinėmis programomis. Į visus šiuos klausimus atsako Interjero Dizaino kursai, kur bebūtumėte. Interjero dizaino mokymai trunka du mėnesius. Per šiuos intensyvius Interjero dizaino kursus Jūs įsisavinsite kursą nuo sulio iki profesionalo. Išmoksite sukurti supervizualizacijas su 3D programa, galėsite uždirbti ne tik kurdami interjerus, bet ir vizualizacijas, turėsite galimybę dirbti nuotoliniu būdų, kur bebūtumėte.

Skaityti daugiau »

VASARA SU AutoCad, 3Ds Max, PhotoShop, CorelDraw ir AfterEffect NUOTOLINIAIS KURSAIS!

Paskelbta 06.06.2018

Jeigu dar nesuspėjote išmokti kurios nors norimos kompiuterinės programos, tokios kaip AutoCad, 3Ds Max, PhotoShop, CorelDraw ar After Effect, puikus metai tai padaryti dabar! Nes dabar vasara, todėl ir nuotolinių kursų kainos dabar vasariškos. Todėl vasarodami ir nepastebėsite, kaip išmoksite ir norimą programą, dar ir už labai patrauklią kainą. 

Ar žinojote kad AutoCad yra brėžinių braižymo ir projektavimo programa.  

3Ds Max kuria 3D animaciją ir 3D vizualizacija bei 3D namų ir interjerų projektavimas.

PhotoShop  pradžiamokslis, skirtas pradedantiesiems. Programos pagalba atliekamas nuotraukų redagavimas ir retušavimas, bei koregavimas.

PhotoShop kursai pažengusiems, skirti besitobulinantiems.

CorelDraw bazinis kursas skirtas išmokti naudotis programa nuo nulio iki visiškai savarankiško paruošimo spaudai ir reklamai.

 

Skaityti daugiau »