Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

New Post Title

Paskelbta 02.11.2018

INTERJERO DIZAINO KURSAI

Spalvų poveikis interjere

http://www.manokursai.com/kompiuteriu-kursai/interjero-dizaino-kursai/

www.manokursai.com

 

Dažnai kuriant interjerą kyla klausimas kurią spalvą pasirinkti, kuri spalva geriausiai atspindi šeimininkų charakterį ir kuri veiks geriausiai. Todėl Interjero Dizaino kursai skirti išsiaiškinti ir sužinoti kuri spalva ir kaip veikia būste gyvenančio žmogaus nuotaiką.

Raudona spalva jaudina, stimuliuoja ir žadina žmogaus energiją, tačiau greitai vargina ir jautresniems žmonėms kelia susierzinimą. Todėl ilgai ko gero neišbūsite tokia spalva nudažytoje patalpoje.

Oranžinė spalva rekomenduojama vaikų aplinkai. Taip pat yra nustatyta, kad ši spalva gerina apetitą. Todėl virtuvėje ar valdomajame galėtų būti šiltų oranžinių atspalvių ir tonų.

Geltona spalva asocijuojasi su saulės šviesa ir labai gerina nuotaiką. Todėl jeigu net apsiniaukusią dieną uždengsite langus geltonos spalvos užuolaidomis ar žaliuzėmis, kambarys atrodys žaismingai ir linksmai. Ryški oranžinė ir geltona spalvos populiarios skandinavų interjeruose, kadangi šiaurės šalyse per visus metus pasirodo labai nedaug saulės. Panašus ir mūsų klimatas, todėl verta pagalvoti kaip "sušildyti" savo namų interjerą šiltomis saulėtomis spalvomis.

Mėlyna spalva paprastai kuria šalčio ir nejaukumo įspūdį. tačiau tinka virtuvei ir voniai, nes tai gaivos ir švaros spalva.

Žalia spalva veikia raminančiai, nuteikia nuosaikiam darbui ir poilsiui. Ši spalva rekomenduojama tai zonai, kurioje kažkas dirba.

Todėl apie spalva, kurias verta naudoti, apie stilių, kaip bendrauti su klientais ir dar daug apie ką pasakoja intensyvūs dviejų mėnesių trukmės Interjero Dizaino mokymai nuo nulio iki profesionalo.

 

Interjero dizaino kursaiInterjero dizaino kursai

 

Skaityti daugiau »

New Post Title

Paskelbta 28.10.2018

INTERJERO DIZAINO KURSAI

Kaip pasirinkti interjero stilių

Skaityti daugiau »

INTERJERO DIZAINO KURSAI Gyvenamoji erdvė ir kaip ją suplanuoti

Paskelbta 18.10.2018

www.manokursai.com

Būstas, kuriame mes gyvename, yra mūsų gyvenamoji erdvė. Ją riboja grindys, sienos ir lubos. Kaip Jūs šią erdvę organizuosite ir suplanuosite, priklauso nuo Jūsų skonio, žinių ir gebėjimų. Todėl šiam reikalui labai padės Interjero dizaino kursai. Kadangi šie Interjero dizaino mokymai yra orientuoti į pradedančius dizainerius ir norinčius jais tapti.
Pradėti įrengti butą pirmiausia reikėtų nuo naudingo ploto suskirstymo į funkcionalias zonas, atsižvelgus į visų šeimos narių poreikius ir pageidavimus. Šiuolaikiniame bute funkcionalių zonų yra kur kas daugiau, nei kambarių. Vienoje patalpoje jų gali būti net kelios, pavyzdžiui darbo zona, poilsio zona, miego ar laisvalaikio zona. Toks suskirstymas yra gana sąlygiškas, tačiau vistiek kiekviena zona turi būti funkcionali ir be abejonės įdomios ir savitos išvaizdos. Funkcionalumą, estetiką ir patalpų planavimą, spalvų ir stiliaus derinimą ir dar daug labai įdomių ir naudingų temų išdėsto  Interjero Dizaino kursai, mokymai.

Interjero dizaino kursai nuo nulio iki frofesionaloInterjero dizaino kursai nuo nulio iki frofesionalo

Skaityti daugiau »

Interjero Dizaino kursai, mokymai

Paskelbta 13.10.2018

Nuolatos organizuojami intensyvūs dviejų mėnesių trukmės interjero dizaino kursai pradedantiesiems dizaineriams ir norintiems jais tapti. Svajojate pradėti interjero dizainerio karjerą, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Norite pritraukti daugiau užsakovų, bet nežinote kaip? Turite skonį ir norite įsirengti savo namų interjerą, tačiau nesate tikri, nes trūksta profesinių žinių.  O gal norite pradėti kurti interjerus ir braižyti brėžinius bei atlikti fotorealistines 3D vizualizacijas su šiuolaikiškomis kompiuterinėmis programomis. Į visus šiuos klausimus atsako Interjero Dizaino kursai, kur bebūtumėte. Interjero dizaino mokymai trunka du mėnesius. Per šiuos intensyvius Interjero dizaino kursus Jūs įsisavinsite kursą nuo sulio iki profesionalo. Išmoksite sukurti supervizualizacijas su 3D programa, galėsite uždirbti ne tik kurdami interjerus, bet ir vizualizacijas, turėsite galimybę dirbti nuotoliniu būdų, kur bebūtumėte.

Skaityti daugiau »

VASARA SU AutoCad, 3Ds Max, PhotoShop, CorelDraw ir AfterEffect NUOTOLINIAIS KURSAIS!

Paskelbta 06.06.2018

Jeigu dar nesuspėjote išmokti kurios nors norimos kompiuterinės programos, tokios kaip AutoCad, 3Ds Max, PhotoShop, CorelDraw ar After Effect, puikus metai tai padaryti dabar! Nes dabar vasara, todėl ir nuotolinių kursų kainos dabar vasariškos. Todėl vasarodami ir nepastebėsite, kaip išmoksite ir norimą programą, dar ir už labai patrauklią kainą. 

Ar žinojote kad AutoCad yra brėžinių braižymo ir projektavimo programa.  

3Ds Max kuria 3D animaciją ir 3D vizualizacija bei 3D namų ir interjerų projektavimas.

PhotoShop  pradžiamokslis, skirtas pradedantiesiems. Programos pagalba atliekamas nuotraukų redagavimas ir retušavimas, bei koregavimas.

PhotoShop kursai pažengusiems, skirti besitobulinantiems.

CorelDraw bazinis kursas skirtas išmokti naudotis programa nuo nulio iki visiškai savarankiško paruošimo spaudai ir reklamai.

 

Skaityti daugiau »

New Post Title

Paskelbta 06.04.2018

 

KAIP UŽDIRBTI NAMUOSE SU DIZAINO PROGRAMOMIS

Iki šiol visada skatinome mokytis ir dalinomės savo sukauptomis žiniomis su mokiniais. O šiandien dalinamės nemokama medžiaga tiems, kas jau moka dirbti su dizaino programomis ir nori uždirbti pinigų iš to, ką mėgsta daryti ir moka geriausiai. Todėl šiandien mes nemokamai dalinamės su Jumis žiniomis kaip UŽDIRBTI NAMUOSE SU DIZAINO PROGRAMOMIS. Reikalingas kompiuteris, internetas ir dizaino programų žinios. Dirbate namuose tiek laiko, kiek norite ir tada, kada norite! Tinka mamytėms, auginančioms vaikučius, taip pat studentams ir visiems kas nori dirbti namuose! ĮDOMU? Spausk nuorodą!

 Medžiaga lietuvių kalba:

http://www.manokursai.com/kontaktai/

 Medžiaga anglų kalba:

http://www.distanceeducation24.com/products/how-to-earn-money-at-hom-with-design-programs/

 

New Post Title

Paskelbta 05.04.2018

 

NUOTOLINIAI AutoCad3Ds MaxPhotoShopAfter Effect 

ir WEB puslapių programavimo KURSAI

 

Šiandien nė vienas rinkoje nebeišsiverčiame be pagražintų ir retušuotų nuotraukų pardavimams skatinti. Gražios nuotraukos didina pardavimus!

Jei norime tapti konkurencingi šiandienos rinkoje, nebeapsieiname be kompiuterio programų, tokių kaip 3Ds MAX - 3D interjerų bei landšaftų vizualizavimas ir 3d animacija, CorelDraw -logotipų kūrimas, PhotoShop - nuotrakų retušavimas ir koregavimas, AutoCad -  brėžinių braižymas 2D ir 3D erdvėje bei After Effect  - 2D ir 3D animacija, programų paslaugų.

 

Senai ne be tie laikai kai rinkoje buvo nežinomos ir mažai kam prieinamos vizualizacijos ir retušavimo programos: AutoCad, 3Ds MAX, 2D ir 3D animacija ir vizualizacija. Todėl šiandien drąsiai kviečiame naudotis visais šių dizaino programų teikiamais privalumais! Kurkite, retušuokite, vizualizuokite savo svajones ir DIDINKITE PARDAVIMUS!!!

   

Kompiuteriu Kursai Mokymai

            www.manokursai.com

 

Jus sveikina 3Ds Max, AutoCad, PhotoShop, CorelDraw ir AfterEffect kursai

Paskelbta 30.12.2017

Geri ir prasmingi ateinantys metai su  3Ds Max, AutoCad, PhotoShop, CorelDraw ir AfterEffect kursais internetu

Kiekvieną dieną dėstomi 3Ds Max, AutoCad, PhotoShop, CorelDraw ir AfterEffect  kursai. Sisitinkame  su savo mokiniai individualiai ir nuotoliniuose kursuose.  Stebime kaip pildosi vieno ar kito mokinio svajonė išmokti dirbti su 3Ds Max programa ir kurti 3D interjerus. Matome kaip Jūsų noro ir pastangų dėka įsisavinamas 2D ir 3D braižymas su AutoCad programa.

Matome kaip išmokstami PhotoShop bazinis ir PhotoShop kursai pažengusiems.  Nuolatos matome kaip tobulėjate ir mokotės. Džiugu matyti kokie populiarūs yra  AfterEffect kursai kuriuose  kuriami 2D  ir 3D video  klipai ir animacija.

Todėl nuoširdžiai norime Jums padėkoti, už tai, kad Jūsų dėka mokomės ir augam kartu su Jumis ir mes! Kartu su Jumis siekiama savo tikslų ir svajonių! Dėkojame kad jau septyniolika metų esate kartu.

Gražių, prasmingų ir įdomių ateinančių metų Jums linki visas www.manokursai.com kolektyvas!

 

 

3Ds Max bazinis kursas ir kursai pradedantiesiems bei 3D interjerai

Paskelbta 29.12.2017

3Ds Max KURSAI INTERNETU + DOVANA

Skaityti daugiau »

NUOTOLINIAI AutoCad KURSAI INTERNETU + DOVANA

Paskelbta 28.12.2017

 

AutoCad KURSAI MOKYMAI. 2D IR 3D BRAIŽYMAS

 

Organizuojami nuotoliniai AutoCad  mokymo kursai  pradedantiems vartotojams. Mokomi braižyti 2D brėžiniai ir 3D brėžiniai  plokštumoje ir aksonometrijoje. Džiaugiamės kad nuolatos auga jau dirbti šia programa mokančių vartotojų skaičius. Na o tiems, kurie dar tik ketina išmokti dirbti šia puikia braižybos programa, norime paskatinti ir padrąsinti! Pirmyn! 

Visiems  įsigijusiems ir visus ką domina nuotoliniai AutoCad mokymo kursai + DOVANA - VIDEO MEDŽIAGA: "KAIP UŽDIRBTI NAMUOSE SU DIZAINO PROGRAMOMIS"!  Todėl mokykitės, tobulėkite ir uždirbkite namuose  iš savo žinių su dizaino programomis!!!

DABAR PATS LAIKAS MOKYTIS, TOBULĖTI IR KLESTĖTI!

http://www.manokursai.com/nuotoliniai-kursai/autocad-kursas/

 

Skaityti daugiau »