Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

INTERJERO DIZAINO KURSAI

Paskelbta 02.11.2018

Spalvų poveikis interjere

http://www.manokursai.com/kompiuteriu-kursai/interjero-dizaino-kursai/

www.manokursai.com

 

Dažnai kuriant interjerą kyla klausimas kurią spalvą pasirinkti, kuri spalva geriausiai atspindi šeimininkų charakterį ir kuri veiks geriausiai. Todėl Interjero Dizaino kursai skirti išsiaiškinti ir sužinoti kuri spalva ir kaip veikia būste gyvenančio žmogaus nuotaiką.

Raudona spalva jaudina, stimuliuoja ir žadina žmogaus energiją, tačiau greitai vargina ir jautresniems žmonėms kelia susierzinimą. Todėl ilgai ko gero neišbūsite tokia spalva nudažytoje patalpoje.

Oranžinė spalva rekomenduojama vaikų aplinkai. Taip pat yra nustatyta, kad ši spalva gerina apetitą. Todėl virtuvėje ar valdomajame galėtų būti šiltų oranžinių atspalvių ir tonų.

Geltona spalva asocijuojasi su saulės šviesa ir labai gerina nuotaiką. Todėl jeigu net apsiniaukusią dieną uždengsite langus geltonos spalvos užuolaidomis ar žaliuzėmis, kambarys atrodys žaismingai ir linksmai. Ryški oranžinė ir geltona spalvos populiarios skandinavų interjeruose, kadangi šiaurės šalyse per visus metus pasirodo labai nedaug saulės. Panašus ir mūsų klimatas, todėl verta pagalvoti kaip "sušildyti" savo namų interjerą šiltomis saulėtomis spalvomis.

Mėlyna spalva paprastai kuria šalčio ir nejaukumo įspūdį. tačiau tinka virtuvei ir voniai, nes tai gaivos ir švaros spalva.

Žalia spalva veikia raminančiai, nuteikia nuosaikiam darbui ir poilsiui. Ši spalva rekomenduojama tai zonai, kurioje kažkas dirba.

Todėl apie spalva, kurias verta naudoti, apie stilių, kaip bendrauti su klientais ir dar daug apie ką pasakoja intensyvūs dviejų mėnesių trukmės Interjero Dizaino mokymai nuo nulio iki profesionalo.

 

Interjero dizaino kursaiInterjero dizaino kursai