Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

KAI DIRBATE MĖGIAMĄ DARBĄ

Paskelbta 14.08.2014

Kai ilgą laiką mokaisi, kaupi žinias, ir patirtį, tam tikru laiku ateina supratimas, kad kad šios žinios yra reikalingos ir kad ateina laikas jomis pasidalinti su Jumis. Todėl čia mes parodome Jums kelią, kokių dažniausiai pasitaikančių klaidų nedaryti, kaip greičiausiai pasiekti norimą rezultatą. Kaip efektyviausiai mokytis ir kaip greičiausiai įsisavinti žinias. Ir galų gale, kaip uždirbti iš savo jau įgytų žinių pajamas.

Juk niekas mokykloje  nemoko kaip uždirbti pinigus internetu, kaip uždirbti pinigus  namuose, darant tai, kas patinka. Mūsų komanda dirba daugiau nei tiesiog darbo valandas. Mes dirbame, nes mums patinka tai, ką mes darome: dalinamės savo realia patirtimi, įgyta praktika, žiniomis ir patarimais, kurių kaip šiandien matome realiai labia trūksta ir niekur nenusipirksi. Juk jokiame universitete niekas neateina ir nepasako kad taip geriau nedaryti, nes užtruks ilgiau, o taip geriau padaryti, nes gaunamas žymiai geresnis rezultatas. Pavyzdžiui aš neskaičiuoju darbo dienų, kada gi jau čia ateis tas išsvajotasis savaitgalis, nes darbas, kurį dirbu yra mėgstamas. Tai kaip galima pavargti nuoto, ką darai su dideliu užsidegimu ir entuziazmu.

O Jūs, ar esate save pagavę galvojant kad nežinote kuri savaitės diena dabar yra, nes tai, ką Jūs darote Jums taip patinka, kad net nepastebite ar tai yra savaitės pradžia ar pabaoga…?

Štai dėl tokių akimirkų mes ir dirbame, mokome, konsultuojame, ka dir Jūs suprastumėte kaip iš to, ką jau mokate, galima uždirbti neskaičiuojant darbo valandų, nes Jums paprasčiausiai patinka tai, ką darote.